Dziś do naszego przedszkola przybyła Pani Iwonka z biblioteki, by jak co środę zaszczepiać w nas miłość do literatury. Dziś poznaliśmy nową historię Franklina pt. „Franklin i walentynki” – to niesamowite opowiadanie o małym żółwiku, który przygotował skrzętnie laurki walentynkowe dla wszystkich swoich przyjaciół. Niestety w drodze do szkoły te starannie przygotowane prezenty wypadły mu z plecaka. Franklin musiał znaleźć inny sposób, aby pokazać swoim bliskim, że są dla niego ważni… Nasza niezastąpiona Pani Iwonka przybyła do nas z serduszkowymi słodkimi prezentami oraz przyniosła dla nas specjalny serduszkowy pomysł na pracę plastyczną, który z ogromną chęcią wykonaliśmy, by potem móc wręczyć nasze prace rodzicom, albo kolegom czy koleżankom, tak jak Franklin, na znak przyjaźni.

Panią Iwonkę z biblioteki znają już wszyscy, dziś – przy okazji przedłużonego Walentynkowego święta chcielibyśmy publicznie podziękować za to, że jest dla nas taką ikoną miłości i dobroci, że jest najcieplejszą i najserdeczniejszą osobą jaką znamy, że nikt tak jak ona nie obdarza spokojem i miłością drugiego człowieka, że nikt tak jak nasza Pani Iwonka nie poświęca nam tyle uwagi. Bardzo Panią kochamy! ❤