Dziś w naszym przedszkolu mieliśmy wielu wspaniałych gości…📖🐇🐰 Z samego rana odwiedziła nas Pani Iwonka, wprowadzając nas w świat literatury o zajączku i kurczaczku.📚📖 A Tuż po czytaniu, grach i zabawach, usłyszeliśmy dziwne odgłosy dobiegające z korytarza… wybiegając z sali zauważyliśmy ślady zajączka Wielkanocnego, 🐾🐇 niestety tym razem znów nas przechytrzył i uciekł. To był znak, że czas ruszyć na poszukiwania naszych koszyczków. Jak co roku nie było to łatwe zadanie… zajączek zrobił nam psikusa i bardzo dokładnie ukrył nasze smakołyki. Z pomocą Pań udało się każdemu odnaleźć swój koszyczek pełen słodkości. 🍭🍬🍫 Zabawy nie było końca… później wykonaliśmy prace plastyczną „zajączek wielkanocny”. 🐰🐇🐾❤️

Zajączek zostawił wiadomość, że za rok znów do nas wróci!❤️ Będziemy na niego czekać z niecierpliwością. 🐰🐇🤩 Do zobaczenia zajączku, dziękujemy za prezenty! 🎀🐰