Wielkanoc coraz bliżej… 🐰🐣 Po śniadanku, jak co środę, odwiedziła nas Pani Iwonka, która przeczytała nam opowiadania o kurczaczku oraz zajączku, którzy tak jak my przygotowują się do Świąt Wielkanocnych. Dzieci z wielką niecierpliwością wyczekiwały „przykicania” do nas zajączka…🐇🐇 Jednak zajęcia z Panią Iwonką, były tak ciekawe, że chociaż na moment zapomnieliśmy o tym, co wydarzy się za chwilkę. 🤩🤩 Dzień w przedszkolu, był pełen wrażeń – Pani Iwonka przygotowała dla nas mnóstwo gier i zabaw: najpierw pobawiliśmy się w zagadki wielkanocne, dzieci ułożyły puzzle, graliśmy w memory, domino, Kto ma? Ja mam! 🌸🌸 a na koniec nasi starszacy stanęli na wysokości zadania układając przy pomocy Pani Iwonki napis „ŚWIĘTA WIELKANOCNE”. Oczywiście nie zabrakło słodkości. 🍬🧁

Bardzo dziękujemy zajączkowi z Biblioteki w Daniszynie za słodkości – Pani Iwonko jest Pani kochana!❤️🍬🧁