Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku i z tej okazji przedszkolaki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość do przedszkola.  

Dla ukochanych Dziadków dzieci przedstawiły Jasełka, były również wierszyki, piosenki i tańce oraz życzenia dla babć i dziadków. Ci ze wzruszeniem przyglądali się scenkom przedstawianym przez ich najukochańsze wnuki. A później… przedszkolaki obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi laurkami.

– Babcia i dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Pomagają budować tożsamość młodych ludzi i kształtują ich osobowość. Zbliżające się święta były okazją do podziękowania im za ciepło, wrażliwość i życiową mądrość, którymi dzielą się z najbliższymi.

Po występie zaprosiliśmy wszystkich na przysłowiową malinową herbatkę z ciasteczkiem, które upiekła dla naszych gości nasza przedszkolna pani kucharka.