Dziś, jak to bywa w środy – odwiedziła nas Pani Iwonka z biblioteki. Poznaliśmy historię Cecylki, bohaterki bajki Joanny Krzyżanek „Cecylka Knedelek i kolorowe bale”. Bajka, którą poznaliśmy jest rewelacyjnym opowiadaniem nie tylko na bal sylwestrowy, ale idealnie sprawdziła się również przed naszym jutrzejszym balem karnawałowym. Historia mieszkańców Starego Knedelkowa, którzy przygotowywali się do sylwestrowego balu. Jedni skupiali się na strojach karnawałowych, inni zajęli się oprawą cateringową, ale wszystkich łączyło jedno – pragnęli, by ta sylwestrowa noc była wyjątkowa. I my tak samo, pragniemy, by nasz bal karnawałowy był najwspanialszym balem na całym świecie, więc odpowiednio się do niego przygotowujemy.
Razem z Panią Iwonką wykonaliśmy również maski karnawałowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego karnawałowego czytania.