Dziś w naszym przedszkolu odbyło się bardzo ważne święto – dzień jednego z najbardziej znanych bohaterów bajek – DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA. Choć na ekranach telewizorów, w księgarniach i bibliotekach coraz więcej nowych uwielbianych przez dzieci bohaterów, to popularność Kubusia Puchatka nadal nie maleje. Dzieci poznały dziś (a niektóre przypomniały sobie) przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Oczywiście nie odbyło się bez poznania historii powstania tej wspaniałej bajki autorstwa Alana Aleksandra Milne. Prócz tego bawiliśmy się na dywanie, układaliśmy puzzle, podjęliśmy również próbę układania wyrazów związanych z tą bajką. Obejrzeliśmy również animację o tej niestrudzonej i żywej wyobraźni Krzysia, która jest odbiciem jego żywiołowego i sześcioletniego wnętrza.

Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną, zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć.