Jak zapewne wiecie, w naszym przedszkolu co środę spotykamy się z Panią Iwonką. Spotykamy się po to, by zagłębić się w miłość do książek i poznać kolejne przygody znanych i mniej znanych bohaterów. Dziś poznaliśmy dwa opowiadania z serii książek dla dzieci „Jestem Przedszkolakiem” – „Zima”. Pierwsze opowiadanie miało bardzo wymowny tytuł „Jasełka”, poznaliśmy historie dzieci, które tak jak my, przygotowywały się do jasełkowego występu. Druga historia przypomniała nam o mrozie, którego niestety/stety rzadko doświadczamy zimą. Na zakończenie tych wspaniałych literackich odwiedzin – pokolorowaliśmy kolorowanki, na których głównymi bohaterami była Święta Rodzina.

Dziękujemy Pani Iwonce za to, że dba i wspiera nasz literacki rozwój.

Przy okazji zapraszamy wszystkich chętnych do programu „Cała Polska czyta dzieciom…” – jeśli macie ochotę przeczytać dowolną bajkę, opowiadanie naszym przedszkolakom – zapraszamy bardzo serdecznie!