Pierwsze dni w przedszkolu dzieci  spędziły na wspólnej zabawie. Należą się im  wszystkim wielkie brawa !!! Pomimo tęsknoty za swoimi rodzicami prawie wszystkie dzieci włączyły się do wspólnej zabawy: rysują, tańczą i bawią się w kącikach zainteresowań. Maluszki, czyli nasze „Pracowite Pszczółki” jeszcze nie znają swoich imion, ale chętnie nawiązują  pierwsze kontakty ze swoimi rówieśnikami z grupy. Obie grupy poznały tajniki bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, charakterystyczne cechy wczesnej jesieni oraz bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego. Okazuje się coraz bardziej, ze dzieci są bardzo pomysłowymi przedszkolakami, starają się dzielić zabawkami  i pomagać sobie nawzajem.  Przed  dziećmi kilka miesięcy nauki i zabawy. Z uśmiechniętą buzią i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.