W czwartek, 13 października br. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste „Pasowanie na starszaka”.

Dzieci z grupy „Mądre Sówki” zaprezentowały piękny program artystyczny, podczas którego z dumą recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na instrumentach. Następnie złożyły ślubowanie, a pani dyrektor dokonała aktu pasowania zaczarowanym ołówkiem, które przypieczętowało wcześniej złożoną przysięgę.

Dzieci dostały pamiątkowe dyplomy. Uroczystość pasowania zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez nasze panie.  Dla wszystkich dzieci były to na pewno niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń.

Jako iż był to dzień poprzedzający Dzień Edukacji Narodowej życzenia i upominki otrzymali pracownicy przedszkola. Pani Dyrektor korzystając z okazji wręczyła również pracownikom nagrody dyrektora. Dziękujemy rodzicom za życzenia, kwiatki i czekoladki, za folie do laminowania oraz za papier ksero, który zapewne wykorzystamy do naszej pracy z Waszymi dziećmi. DZIĘKUEMY.