W piątek, gdy szkoła miała wolne – nie wszyscy szkolni uczniowie leżeli do góry brzuchem i odpoczywali. Tego dnia do naszego przedszkola przybyła Nikola – siostra Zuzi zarazem absolwent naszego przedszkola, by przeczytać bajkę naszym przedszkolakom – bajka, którą wybrała Nikola była bardzo pouczająca i przypominała dzieciom o bardzo ważnych słowach – „Magiczne słowa Leopolda – PROSZĘ”. Byliśmy zachwyceni umiejętnościami czytania naszego byłego przedszkolaka – duma nas rozpiera, że dzieci, które chodzą już do szkoły o nas nie zapominają.

Ogromnie dziękujemy Nikoli za wspaniałe literackie doznania oraz za przepyszną cukierkową niespodziankę i bardzo serdecznie zapraszamy ponownie, a może Nikoli uda się zachęcić swoich kolegów i koleżanki ze szkoły do zaprezentowania swoich umiejętności nie tylko czytania, ale może aktorskich, czy wokalnych 🎭🎵🎹 Zapraszamy ❤