Każdy dzień w przedszkolu jest wyjątkowy i niepowtarzalny, jednakże jest taki dzień w roku – kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawiać radość. To Dzień Dziecka – święto, które uwielbiają wszystkie dzieci – te małe i te duże. Jest to dzień pełen uśmiechów, zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń. Przygotowania do tego szczególnego dnia trwały już dzień wcześniej. Panie przygotowywały muzykę, stroiły salę, a poranek 1 czerwca był balonikowy. Niezastąpiony nasz pan Kaziu z p. Arletą nadmuchali ok. 150 kolorowych balonów. W przedszkolu zrobiło się radośnie i kolorowo no i… wystrzałowo…. bo co chwila baloniki robiły wielkie buuum.  Bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym … wokoło fruwały bańki mydlane a na naszych twarzach pojawiały się ozdoby malowane specjalnymi farbami. Cały dzień było wesoło i cudownie no i…. słodko. Dziękujemy za słodkie „Grześki” panu Pawłowi Małuszkowi- naszemu Radnemu, dziękujemy pani Hani Krupka (babci Urszulki) za pyszne truskawki, które jedliśmy na gofrach upieczonych przez panią Anię- naszą niezastąpioną kucharkę.  Cały dzień uwiecznili nasi przedszkolni fotografowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.