Dzień Dziecka to zawsze najbardziej wyczekiwane święto przez dzieci, w tym roku rodzice naszych przedszkolaków ze wsparciem rodziców ze Szkoły Podstawowej w Daniszynie oraz pracowników przedszkola i szkoły zorganizowali dla wszystkich przedszkolnych i szkolnych dzieci – Dzień Dziecka.

Całą zabawą koordynowały Myszki Mini, które jako animatorki prowadziły wiele zabaw dla dzieci, dla naszych milusińskich były przygotowane różne smakołyki, owoce, lody, galaretki, lemoniada, soczki, popcorn i wata cukrowa. Szkolne mamy w pocie czoła wypełniały fryzjerskie obowiązki plotąc warkocze dzieciom małym i tym większym, kolejne mamine stanowisko było poświęcone na studio tatuażu, tam dzieci mogły ponieść się wyobraźni i zrobić sobie tatuaż nawet na szyi czy brzuchu, mamy i starsi koledzy spełniali wszystkie zachcianki naszych dzieci. Był dmuchany zamek, bańki mydlane, stanowiska z różnymi konkurencjami, grami planszowymi, kolorowankami.

Choć włos na głowach nauczycieli nie raz się jeżył, dzieciaki wyszły zadowolone i przepełnione wspaniałymi przeżyciami. Dziękujemy wszystkim, bo nie sposób wymienić każdego z osobna, za organizację i pomoc w organizacji tego kolorowego i niezwykłego dnia. Dziękujemy Szkole Podstawowej w Daniszynie za gościnę… Dziękujemy wszystkim, za wszystko 😍🤡🍡🍦🍉🍓💥

A dziś – 2. czerwca świętujemy drugi Dzień Dziecka <3 dzień bez nauki, dzień wspaniałej swobodnej zabawy <3