W dniach 1 – 7 czerwca 2023r. trwa największe doroczne święto czytelnicze: XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pt.: „Książka jak ogród”.📚🌺🐝 W dniu dzisiejszym wybraliśmy się do biblioteki, gdzie czekała już na nas Pani Iwonka wraz z klasą 5 oraz 6 – pod czujnym okiem Pani Urszuli Drygas. Warto dodać, iż uczniowie klasy 5 oraz 6 to byli absolwenci naszego przedszkola. Uczniowie przeczytali dla nas wcześniej przygotowane utwory Jana Tuwima. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem słuchali czytanych wierszy.📖📚 Po zakończonym czytaniu była chwila na wspólne zabawy i kolorowanie obrazków. Jakub, Adam, Waldek, Nikodem, Natalia, Karolina, Nadia wraz z Panią Urszulą – czytali bardzo profesjonalnie.❤️ Bardzo dziękujemy za poświęcony czas a Pani Iwonce za zaproszenie i zorganizowanie tego wspaniałego „maratonu” czytania. 🏵️