Jak zapewne wiecie, w naszym przedszkolu co środę spotykamy się z naszą kochaną Panią Iwonką. Dziś poznaliśmy dwa opowiadania z serii książek dla najmłodszych – tematem przewodnim dzisiejszego dnia była nadchodząca Wiosna. Pani Iwonka, by rozpalić w nas miłość do literatury przygotowała bajkę pt. „Muminek i jego niespodzianka”  poznaliśmy również kolejną przygodę naszego ulubionego Fenka pt. „Wiosna w ogrodzie” – to niesamowite opowiadanie o słonecznej krainie do której zawitała Wiosna.  Z tego powodu rodzice Fenka mają teraz mnóstwo pracy w ogrodzie. Czy nasz bohater zostanie ich Małym pomocnikiem?. Dzieci wspólnie z Panią Iwonką szukały odpowiedzi na pytanie… słuchając przy tym z zaciekawieniem bajki. Na koniec wykonaliśmy  pracę plastyczną „Przebiśnieg”.

Pani Iwonko! ❤️

Dziękujemy, że jest Pani z nami – to właśnie dzięki Pani każda środa jest NIESAMOWITA 😘