Tegoroczny Dzień Sołtysa był szczególnie ważny, ponieważ w naszym przedszkolu odbył się już 10-ty raz. Choć minęło już 12 lat od czasu powstania tego wspaniałego pomysłu doceniającego również cichych bohaterów naszych wsi, tak w wyniku pandemii dwa lata z tą uroczystością zostały nam zabrane. Dziś swoją obecnością uraczyli nas Sołtysi oraz Radni naszej gminy, odwiedził nas również Sekretarz Gminy Dariusz Pryczak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daniszynie. Jak zwykle na naszej uroczystości gościliśmy Panią Iwonkę, która zawsze wspiera nas swoją obecnością i pomaga stworzyć fotorelacje z ważnych uroczystości. Wszystkim Sołtysom i Radnym oraz osobom, które wspierają pracę naszej gminy życzymy samych sukcesów, zarówno tych małych, jak i dużych. Życzmy, by praca na rzecz tych małych społeczeństw sprawiała Wam wiele radości oraz żeby w tych małych społeczeństwach zawsze znajdowały się osoby o wielkich sercach, które zawsze wyciągną pomocną dłoń. Dziękujemy Wam za ogrom pracy i serca, które wkładacie w to, aby każda nasza wieś wyglądała jak z żurnala, a dzieci i dorośli mieli miejsca spotkań i zabaw, które są zadbane.

Chapeau bas! – dla wszystkich sołtysów, radnych, pracowników gmin oraz ludzi dobrej woli i ogromnych serc !