Dziś tj. 19 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z pożegnaniem zerówki oraz pożegnaliśmy dziś panią Irenę, która odchodzi w lipcu na zasłużona emeryturę. Koniec roku szkolnego w przedszkolu to wyjątkowy czas, pełen emocji i radosnych chwil. Dzieci, które wkrótce rozpoczną swoją edukacyjną przygodę w pierwszej klasie pożegnały dziś oficjalnie przedszkole i swoje Panie. Piękne występy artystyczne, przygotowane z wielką starannością i zaangażowaniem, stanowiły kulminacyjny punkt uroczystości. Rodzice i zaproszeni goście: Pani Iwonka i Pani Patrycja – (przyszła wychowawczyni naszych dzisiejszych absolwentów) z dumą obserwowali swoje występy dzieci, które z gracją i entuzjazmem zaprezentowali zdobyte umiejętności. Gromkie brawa, które rozbrzmiewały po każdym wierszyku i piosence były dowodem uznania dla młodych artystów. Po występach dzieci Pani Iwonka z biblioteki nagrodziła wszystkie dzieci kolorowankami i cukierkami za całoroczna współprace z biblioteką, a najlepsi mali czytelnicy otrzymali książki i dyplomy za systematyczne wypożyczanie i czytanie książek. Następnie Pani Partycja również poczęstowała dzieci  cukiereczkami.  

W drugiej części uroczystości nastąpiło wzruszające pożegnanie pani Ireny Korpys, która po latach pełnych pasji i poświęcenia pracy z najmłodszymi, zdecydowała się przejść na zasłużoną emeryturę. Wspomnienia wspólnie spędzonych chwil, anegdoty i ciepłe słowa skierowane do pani Ireny stworzyły atmosferę pełną szacunku i podziękowania za lata pracy. Był to moment, w którym społeczność przedszkolna wyraziła swoją wdzięczność za trud i serce włożone w wychowanie kolejnych pokoleń.

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu to nie tylko koniec pewnego etapu, ale również początek nowego rozdziału zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli. To czas pełen nadziei i oczekiwań na to, co przyniesie przyszłość. Wszystkim dzieciom, Rodzicom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji, a Pani Irenie życzymy jeszcze raz by ten nowy rozdział w życiu był pełen zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Niech każdy dzień przynosi nowe możliwości do odkrywania, uczenia się i doświadczania wszystkiego, co życie ma do zaoferowania. Życzymy również, aby emerytura była czasem pełnym uśmiechu, ciepła i miłości od tych, których kochasz, oraz abyś mogła korzystać z każdej chwili bez pośpiechu i stresu. Niech będzie to czas, kiedy możesz robić wszystko, co kochasz, i cieszyć się każdą chwilą na emeryturze.