Dziś nasze przedszkole miało zaszczyt gościć naszą absolwentkę, Panią Jagodę Urbaniak-Giernalczyk, która obecnie pracuje jako adwokat. Pani Jagoda włączyła się w akcję edukacyjną „Bajeczni Adwokaci”, mającą na celu przybliżenie dzieciom zawodu prawnika w sposób zrozumiały i interesujący. Jej wizyta była nie tylko miłym wspomnieniem dla nauczycieli, ale także inspirującym doświadczeniem dla najmłodszych.

Podczas spotkania, Pani Jagoda przeczytała dzieciom fragmenty z książeczki „Leśne sprawy Misia Adwokata”. Historia ta opowiada o przygodach sympatycznego misia, który pomaga swoim leśnym przyjaciołom rozwiązywać różnorodne problemy prawne. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści, a barwne ilustracje dodatkowo pobudzały ich wyobraźnię. Dzięki tej książeczce najmłodsi mogli dowiedzieć się, jak ważne jest przestrzeganie zasad i sprawiedliwość w każdej sytuacji.

Wizyta Pani Jagody była nie tylko okazją do nauki, ale także do zadawania pytań na temat pracy adwokata. Dzieci mogły również przymierzyć togę. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i serdecznymi podziękowaniami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.