20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy, bowiem „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Wspaniałej zabawy nie mogło, więc zabraknąć również w naszym przedszkolu. Było wszystko to, co uwielbiają przedszkolaki: śpiew, taniec i konkurencje sportowe, kolorowanki, naklejanki, bajki na dużym ekranie, a także małe, co nieco. Po zabawach paniami, jak co roku zjawiła się w przedszkolu „nasza” pani Iwonka z biblioteki by z okazji naszego święta złożyć nam życzenia. Pani Iwonka dziś również zapoczątkowała dziś nasze tradycyjne, cykliczne wspólne czytanie bajek i zaprosiła nas na Dzień Głośnego Czytania do biblioteki, po czym rozdała nam upominki w postaci kolorowanek i słodkich cukiereczków.
Każdy przedszkolak był dziś uśmiechnięty i zadowolony a Gabryś nawet miał na sobie super koszulkę przygotowaną przez jego mamę z napisem „Jestem sobie przedszkolaczek” ( i co za tym idzie zaśpiewaliśmy znaną piosenkę, która budzi w ostatnim czasie tyle kontrowersji ze zmienionym tekstem).
Wszystkim przedszkolakom życzymy (przede wszystkim tym nieobecnym) dużo zdrowia oraz by każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.