Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy 104. rocznicę Odzyskania Niepodległości. Wykończona przez zaborców Polska zniknęła z mapy świata. Polacy przeżyli bardzo wiele smutnych i trudnych lat, po to, by po 123 latach nicości, znów móc cieszyć się z Niepodległości. Wraz z zaproszonymi gośćmi mieliśmy okazję przypomnieć sobie historię tego święta. Dziękujemy za przybycie wspaniałym przyjaciołom naszego przedszkola. Dziękujemy, że zawsze o nas pamiętacie i sprawiliście, że atmosfera tego święta była jeszcze bardziej podniosła. Przedstawiciele zespołu Łąkocanie zaśpiewali wraz z nami trzy pieśni: „Przybyli ułani”, „Jak długo na Wawelu” oraz „Barkę”. Dzieci miały również okazję podziwiać niebywały głos Pani Stasi Płonki. Dzieci podziwiały również akordeon i niesamowite umiejętności gry na nim Pana Stanisława – członka zespołu Łąkocanie. Na sam koniec zjedliśmy biało-czerwone ciasto i przepyszne rogale dzieło naszej niezastąpionej Pani Ani.

Zapraszamy bardzo serdecznie do obejrzenia fotorelacji z tego święta.