W dniu dzisiejszym z samego rana powitaliśmy Świętego Mikołaja🧑‍🎄, który przyniósł ze sobą wielki worek 💰… chyba prezentów, tak przypuszczały dzieci. Bo przecież w tym roku, wszystkie dzieci były bardzo grzeczne.🧸❤️ 6 grudnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na czerwono a w sali u maluchów zrobiło się bardzo klimatycznie.✨ Po przybyciu Mikołaja do naszego Przedszkola, rozpoczęliśmy świętowanie, bardzo wyczekiwanego dnia przez wszystkie dzieci. Nie obyło się bez wypytywania Mikołaja – skąd przybył, jak tu do nas trafił oraz gdzie jego renifery? Zaśpiewaliśmy również dla Mikołaja piękne piosenki, była wspólna zabawa… a nawet bitwa na śnieżki w której to niestety Mikołaj przegrał z naszymi przedszkolakami. Na samym końcu nadszedł czas na prezenty, na które dzieci tak bardzo czekały.🎀🎀

Gdy na niebie gwiazd miliony. A na ziemi śnieg się skrzy. Każde dziecko, małe, duże. O prezentach tylko śni. Już tu słychać dźwięk dzwoneczków. Mikołaja sanie mkną. A Mikołaj i renifer, tak śpiewają piosnkę swą.

Hoł, hoł, hoł, hoł, hoł, Czy tu grzeczne dzieci są?

Zapraszamy do obejrzenia rozszerzonej galerii zdjęć w linku poniżej.❤️

https://photos.app.goo.gl/NppMngFBSC6t932Q8