Dziś, tj. 18 grudnia to szczególny dzień dla dzieci z naszego przedszkola- mianowicie obchodziliśmy jak co roku „Gwiazdkę w przedszkolu”. Jednak w tym roku zupełnie inaczej – nie mogliśmy zaprosić gości na „Jasełka dla środowiska” , gwiazdka bez rodziców. Jednak pandemia nie przeszkodziła nam by  tego dnia odwiedził przedszkolaków Gwiazdor by dzieci czuły radość z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia trwały od rana, dzieci odświętnie ubrane czekały na przybycie gwiazdora. Brak śniegu jednak bardzo utrudnił przybycie gwiazdora i czas przedszkolnej gwiazdki rozpoczął się od życzeń p. Arlety następnie dzieci  na dużym ekranie obejrzały premierę naszej Jasełki – w tym roku w nieco innej odsłonie ❤️ gdyż nie na żywo a nagrany film.  

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Annie Mierzwa – aktorce z Teatru Nowego w Poznaniu, która wniosła w ten projekt nutkę profesjonalizmu i użyczyła nam głosu jako narrator.  ????  Panią Anię można oglądać na deskach teatru oraz w serialach: Przyjaciółki, W rytmie serca.  

Po obejrzeniu naszego spektaklu do grupy maluszków zawitał gwiazdor potem starszacy zaniepokojeni brakiem odwiedzin gwiazdora wyruszyli w poszukiwanie tego gości a po przedszkolu okazało się, że zmęczony rozdawaniem prezentów gwiazdor zasnął na dywanie w sali. Śmiechu i zabaw było co nie miara.  

Dziś każdy przedszkolak mógł „odjechać” z przedszkola swoim własnym samochodem 😉