Dziś, tj. 18 grudnia to szczególny dzień dla dzieci z naszego przedszkola- mianowicie obchodziliśmy, jak co roku „Gwiazdkę w przedszkolu”. Jednak w tym roku zupełnie inaczej – nie mogliśmy zaprosić gości na „Jasełka dla środowiska”, gwiazdka bez rodziców. Jednak pandemia nie przeszkodziła nam by  tego dnia odwiedził przedszkolaków Gwiazdor by dzieci czuły radość z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia trwały od rana, dzieci odświętnie ubrane czekały na przybycie gwiazdora. Brak śniegu jednak bardzo utrudnił przybycie gwiazdora i czas przedszkolnej gwiazdki rozpoczął się od życzeń p. Arlety następnie dzieci  na dużym ekranie obejrzały premierę naszej Jasełki – w tym roku w nieco innej odsłonie   gdyż nie na żywo a nagrany film.  Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Annie Mierzwa – aktorce z Teatru Nowego w Poznaniu, która wniosła w ten projekt nutkę profesjonalizmu i użyczyła nam głosu, jako narrator.     Panią Anię można oglądać na deskach teatru oraz w serialach: Przyjaciółki, W rytmie serca.  Po obejrzeniu naszego spektaklu do grupy maluszków zawitał gwiazdor potem starszacy zaniepokojeni brakiem odwiedzin gwiazdora wyruszyli w poszukiwanie tego gości a po przedszkolu okazało się, że zmęczony rozdawaniem prezentów gwiazdor zasnął na dywanie w sali. Śmiechu i zabaw było, co nie miara.  Dziś każdy przedszkolak mógł „odjechać” z przedszkola swoim własnym samochodem 😉