Dziś, tj. 14.10.2021r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na tej uroczystości swoją obecnością zaszczycił nas również Radny Gminy oraz Sołtys wsi Daniszyn – Pan Paweł Małuszek, który pamiętając o naszym święcie – złożył nauczycielom i pracownikom przedszkola życzenia oraz wręczył upominek. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki składając życzenia swoim wychowawcom i pracownikom naszej placówki. Ten dzień był wyjątkowy jeszcze bardziej, ponieważ po raz drugi mogliśmy świętować i pomagać „w jednym”. Zjednoczyliśmy siły z Rodzicami oraz Przyjaciółmi naszego przedszkola i zaprosiliśmy wszystkich do udziału w akcji – dla naszego absolwenta – Jakuba Karbowiaka, „Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc”, która nadal trwa i trwać będzie do 20. października.

Dziękujemy naszym wspaniałym Przedszkolakom oraz Rodzicom za cudowne laurki – są to najpiękniejsze i najbardziej zapadające w pamięć prezenty – z takich nasze serca radują się najbardziej! 🙂 ❤️ dziękujemy również za słodki prezent, który wręczyli nam przedstawiciele Rady Rodziców 🙂