W piątek w naszym przedszkolu odbyło się bardzo ważne święto – Dzień Chłopaka – to dzień naszych najwspanialszych chłopaków-przedszkolaków oraz naszego jedynego chłopaka wśród pracowników naszego przedszkola – Pana Kazia.

Cały Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu był bardzo intensywny:
Od samego rana zawitał do nas fotograf, którego również doceniliśmy dyplomem i małym słodkim podarunkiem. Później zjedliśmy „szybkie” śniadanie i starszaki ruszyły do biblioteki, by wspólnie z Panem Radnym Pawłem Małuszkiem świętować Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania (przeczytacie o tym w osobnym wpisie na naszej stronie). W czasie, gdy starszaków nie było, „wkradliśmy się” z maluszkami do ich sali i tam obejrzeliśmy odcinek niezapomnianych przygód „Psiego Patrolu”, który wybrali dla nas nasi chłopcy. Po chwili relaksu wyszliśmy na dwór – by zrobić sesję fotograficzną. Gdy już starszaki do nas zawitały, zaprosiliśmy wszystkich chłopców i dziewczynki na plac zabaw, by uczcić Dzień Chłopca zabawą. Następnie udaliśmy się do przedszkola, by odpocząć, a tam czekała na nas kolejna niespodzianka ❤ smakołyki ❤

A jak Wasze świętowanie?