W dniu dzisiejszym wybraliśmy się do biblioteki, by pierwszy raz w tym nowym roku odwiedzić nasze ulubione miejsce oraz naszą kochaną Panią Iwonkę. 📚 Dawno nas tam nie było, wiec bardzo tęskniliśmy za tym miejscem. Od razu po przyjściu rzuciliśmy się w wir książek, aby pooglądać nasze ulubione książeczki. Następnie pokolorowaliśmy swoje ulubione postacie bajkowe – to z pewnością nasz ulubiony kącik pt. „Kraina Bajek”.🪄🪄 Po wszystkim Pani Iwonka, przeczytała nam kolejne przygody Franklina, którego uwielbiamy i z chęcią słuchamy. Dowiedzieliśmy się również wielu istotnych informacji związanych z dzisiejszym świętem. Pani Iwonka przypomniała nam jakie zasady Panują w bibliotece. Omówiła, dokładnie czym się zajmuje i jak wygląda jej praca. Teraz już wiemy wszystko na temat zawodu bibliotekarza. Wiemy jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią. Z okazji dzisiejszego święta złożyliśmy Pani Iwonce życzenia, bo bez niej każda środa nie byłaby taka ciekawa.😍📚 A na koniec wybraliśmy się w podróż…

Chcielibyśmy podziękować Pani Iwonce, za to, że pogłębia naszą miłość do literatury, że zachęca nas, abyśmy sięgali po książki, że odnajduje dla nas tyle wspaniałych przygód, które możemy przeżywać razem z nią! 🥰🥰 Za słodkości również dziękujemy! 🍬🍬

Wszystkim bibliotekarzom składamy najserdeczniejsze życzenia! ❤️📚