Czwartek 21 stycznia był dla wszystkich dniem wyjątkowym, innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. Odbyło się, bowiem w każdej grupie, nagranie przedstawień dla babć i dziadków.  „Pracowite Pszczółki” z paniami Irką i Klaudią, Mądre Sówki z paniami Mają i Klaudią zaraz po feriach wzięły się ochoczo do pracy: piosenki, tańce a w Mądrych Sówkach dodatkowo przedstawienie autorstwa pani Mai, oraz prezenty (magnesy na lodówkę), to wszystko dla kochanych babć i dziadków. Dzieci wiedziały, że nie można zaprosić bliskich do przedszkola, bo jest pandemia, ale mimo to chętnie podejmowały każde zadanie. Wreszcie, kiedy nadszedł ten dzień, kamery poszły w ruch i wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania. Przedszkolaki zachowały się jak prawdziwi aktorzy na prawdziwych scenach. Były przerwy w stylu STOP KLATKA, powtórzenia ujęć, ale to wszystko nic, bo efekt jest wspaniały. Film z nagraniem występów przyniósł wiele radości Babciom Dziadkom oraz rodzicom.  

Dzień Babci i Dziadka – Publiczne Przedszkole w Daniszynie – YouTube