Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W tym roku tylko przedszkolaki mogą bawić się karnawałowo, z czego bardzo się cieszyliśmy. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 4 lutego podczas przedszkolnego balu karnawałowego. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki,   biedronki, pszczółki, motylki, kotki, piraci a nawet mumia… a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez panie. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło poczęstunki jak bywa na prawdziwych balach, a w chwili wytchnienia dzieci brały w eksperymentach fizyczno-chemicznych, do których jeszcze wrócimy w najbliższych dniach.