Balony ich przedstawiać nie trzeba;)

Co w nich takiego jest? Tego nie wie chyba nikt!:)  ale jak tylko pojawiają się na horyzoncie dzieje się magia i…

Oczywiście najbardziej magiczne są te z helem!  I właśnie dzięki uprzejmości Rodziców Alka i Tosi takie fruwające lekkie napełnione helem pojawiły się dziś w przedszkolu. Nim zostały nadmuchane helem zostały skrupulatnie zdezynfekowane przez Panią Kasię i Panią Mirkę.  Balony stały się nie tylko piękną dekoracją, ale tez posłużyły starszakom do przeprowadzania doświadczeń… pomysłów dzieci miały moc… takie zajęcia gdzie twórczość i pomysłowość dzieci jest swobodna dają najwięcej frajdy. Dzieci sprawdzały, co uniesie balon, znaleźli się nawet ochotnicy, którzy mieli wielkie nadzieje wyruszyć w podróż w kosmos … zabawa z balonami była okazja do rozmów gdzie chciałyby wyruszyć w podróż gdyby mogły fruwać jak baloniki.