28 października nasze przedszkole kolejny raz odwiedził „TeatrDwóch” . Kolejny raz dzieci mogły podziwiać dwie młode aktorki, które poprzez spektakl pt.: „Alicja w krainie znaków drogowych”, w którym nie brakowało scen pełnych humoru wprowadziły dzieci w świat przepisów drogowych. Przedstawienie opowiadało o tym jak mała Alicja, zamiast w Krainie Czarów wylądowała w samym środku zatłoczonego miasta. Do tej pory poruszała się wśród pięknych kwiatów, wodospadów i magicznych postaci, więc trudno było jej sobie poradzić na ulicy zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Na ratunek Alicji przybyła policjantka Michalina, która doskonale wiedziała, jak zadbać o bezpieczeństwo Alicji! W przedstawieniu występował również królik Kapelusznik, którego szukała Alicja.  On również nie znał przepisów o ruchu drogowym. Zabawne gagi i nieporozumienia podczas spotkania Alicji z policjantką i Panem Gąsienicą również były okazją by dzieci utrwaliły zasady przechodzenia przez jezdnię i poruszania się po drodze oraz numery telefonów do służb ratunkowych. Dzieci bardzo przeżywały to, co działo się na scenie, co chwila wybuchały salwy śmiechu. TeartDwóch jest godny polecenia. Mamy nadzieje, ze jeszcze nie raz będziemy mogli korzystać z usług tego teatru. Dziękujemy. Przeżytą wspaniałą przygodę dzieci zapewne zapamiętają ją na bardzo długo:)