Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre..  Każda Babcia jest najukochańszą Babcią na świecie i każdy Dziadek jest najukochańszym Dziadkiem na świecie. Odzwierciedlają oni oblicze bezgranicznej miłości. Ta niesamowita relacja Dziadkowie – Wnuki sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Babcie i Dziadkowie wysłuchały przedstawienia jasełkowego oraz wiersze i piosenki o babci i dziadku.  Po występie przytulaniom, buziakom i radości nie było końca… Następnie dzieci zaprosiły swoich kochanych gości na słodki poczęstunek – na słodkie pączki, które od samego rana piekły się w przedszkolnej kuchni.  Przy pączku i herbatce miło płynął czas…..zaś szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.