Od kilku lat w naszym przedszkolu 30 lub 31 października odbywał się Bal Wszystkich Świętych. Dzieci przychodziły przebrane za swoich patronów, przynosiły rekwizyty związane ze swymi ulubionymi patronami. W tym roku trudniej było zorganizować ten dzień jednak i dzieci i nauczycielki chciałyby taki dzień się odbył. Panie wyszły z propozycją dla rodziców i dzieci, by, kto chce (w dowolny sposób) pokazał, jakiego ma patrona. Kilkoro dzieci wraz z rodzicami szybko odpowiedziało na apel nauczycielek  J (materiał z domowych relacji znajdziemy w krótkim filmiku, który wkrótce na profilu FB opublikujemy).   

A w przedszkolu dzieci ten dzień obchodziły pod hasłem: „Każdy Święty chodzi uśmiechnięty” oraz „Wszyscy Święci balują w niebie” i oczywiście każda grupa świętowała osobno.  Dzieci słuchały ciekawostek o znanych Świętych, bawiły się i tańczyły do piosenek o tematyce świętych, np. „Taki duży, taki mały” … wykonały prace plastyczne „wydrapując Świętych” na bazie czarnego papieru specjalnego do „wydrapywanek”. Na zakończenie „…w drodze do Świętości” każdy przedszkolak mógł sobie zrobić zdjęcie w foto- budce w towarzystwie znanych Świętych. 

Na zakończenie dzieci obiecały w swej wieczornej modlitwie wspomnieć całe przedszkole, pomodlić się o zdrowie wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola a przed wszystkim o zdrowie Wojtka, któremu wszyscy życzymy szybkiego powrotu do domu i dobrych wyników.