W dniu dzisiejszym grupa starszaków, wybrała się do biblioteki na spotkanie autorskie z panią Anielą Cholewińską – Szkolik, autorką wielu książek dla dzieci, w tym popularnej serii „Misia i jej mali pacjenci”. 📚📖

Pani Aniela w ciekawy sposób opowiedziała różne historie powstawania swoich książek oraz z wielką chęcią odpowiadała na liczne pytania zadawane przez przedszkolaków. Dzieci poznały przygody bajkowych zwierzątek, które miały różne problemy zdrowotne. Jednak część dzieci znała już Popika oraz Misię. Spotkanie było bardzo inspirujące i ciekawe, dzieci brały w nim aktywny udział wcielając się w role bohaterów z książek.🥰😍

Następnie dzieci wykonały kolorowe odznaki dzielnego pacjenta oraz przybiły pieczątki doktor „Misi z Lipowej Kliniki”.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak ciekawym spotkaniu oraz Pani Anieli Cholewińskiej – Szkolik za wprowadzenie nas w świat „Misi”, „Poli” oraz „Popika”. ❤️ Mamy nadzieję, że tytułowi bohaterowie zagoszczą w sercach naszych przedszkolaków na dłużej. 📖📚🪄