Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, dziś 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy kończyli = ostatnie własnoręcznie wykonane kwiatki by po śniadaniu każda koleżanka i każda Pani mogła otrzymać od nich prezent.  Następnie nadszedł czas i chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne kwiatki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Wojtuś przyniósł dziewczynkom zwiastuny wiosny, czyli piękne tulipany.  Dziś można było usłyszeć taneczną muzykę, w rytm, której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji prace plastyczne. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia i przy okazji wszystkim Paniom życzymy wszystkiego najlepszego.