Dziś w naszym przedszkolu przywitaliśmy nową porę roku… 🌸 WIOSNA AH TO TY! 🌻🐝 Panie zmieniły wystroje swoich sal na wiosenne, a dzieci przygotowały na ten dzień marzannę. Jednak by zaakcentować ten kolorowy dzień wszyscy do przedszkola, jak co roku przyszli ubrani na zielono oraz żółto a na głowach, dzieci były przepiękne opaski, kapelusiki bądź czapeczki przygotowane przez rodziców. 🐸🪰🐝Z całego serduszka dziękujemy za pomysłowość, kreatywność oraz pomoc w upiększeniu tak kolorowego dnia. W dniu dzisiejszym dzieci przypomniały sobie zwiastuny wiosny, mogły dotknąć, powąchać oraz zaobserwować nasze wiosenne skarby z ogródka .🌺🌸🪻🌷 Poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z tym szczególnym dniem. Oczywiście Pierwszy Dzień Wiosny nie mógłby odbyć się bez tradycyjnego „spalenia” Marzanny… więc najpierw wybraliśmy się na wspólny spacer w poszukiwaniu Wiosny z naszą piękną Marzanną, a później utworzyliśmy półkole i pod okiem Pani Kazia pożegnaliśmy zimę. 🐸🐝🌺

W tym dniu śpiewaliśmy oraz bawiliśmy się na całego! 🌺🐝🐸