Wczoraj najstarsze dzieci z naszego przedszkola miały okazję poznać szkołę, do której większość z nich wybierze się od 1 września. Przedszkolaki miały okazję poznać swoją przyszłą wychowawczynię – Panią Małgorzatę Pietrzyk, która oprowadziła dzieci po całej placówce. Mieliśmy okazję zobaczyć klasy, bibliotekę, szatnię, pokój nauczycielski, sekretariat, a nawet sam gabinet Pana Dyrektora. Na dzieci czekały atrakcje – na chwilkę każdy z nich stał się prawdziwym chemikiem, by okiem przyszłej wychowawczyni eksperymentować z kolorami i bąbelkami. Dowiedzieliśmy się, że z cukierków można stworzyć tęczę, a płyn do naczyń magicznie usuwa plamy na mleku! Każdy mały chemik otrzymał medal oraz nagrodę. Słodkie upominki przedszkolaki otrzymały również od Pani Iwonki, która jak wiemy rozpieszcza naszych milusińskich nie od dziś. W imieniu Rodziców i Wychowawców bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.