02.09. 2019r. był pierwszym dniem, w którym dzieci przybyły do przedszkola po wakacjach.

Dzieci starsze okazywały radość ze spotkania z kolegami. Było wesoło od samego rana. Wszyscy chętnie dzielili się wrażeniami i wspomnieniami z wakacji. Dla niektórych najmłodszych dzieci rozstanie z rodzicami nie było łatwe. Dzięki panującej miłej atmosferze i życzliwości pracowników przedszkola dzień pełen wrażeń minął dzieciom szybko i miło. Mamy nadzieję, że ten rok minie nam bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Czas płynie… właśnie rozpoczął się trzeci tydzień pobytu dzieci w przedszkolu. Pierwsze dni w przedszkolu dzieci spędziły na wspólnej zabawie. Należą się im wszystkim wielkie brawa!!! Pomimo tęsknoty za swoimi rodzicami prawie wszystkie dzieci włączyły się już do wspólnej zabawy: rysują, tańczą i bawią się w kącikach zainteresowań. Codziennie poznają nowe treści, nową tematykę, a w między czasie zapoznają się z kodeksem przedszkolaka by wiedzieć jak należy się zachować by pobyt w przedszkolu był wesoły, ale co najważniejsze bezpieczny.