„Siedzę przy oknie i nos do szyby już prawie mam przymarznięty… Śnieg ciągle sypie, zaspy na drogach, czy znajdzie nas Mikołaj Święty?…”

… I znalazł nas!

Dziś do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj! Tak… ten na czerwono ubrany, ten z białosiwą brodą! Niestety tak jak w ubiegłym roku musieliśmy przyjąć go każda grupa w swojej sali, ale Święty Mikołaj pamiętał o wszystkich. Dzieci otrzymały kalendarze adwentowe, a na każdej sali pojawiły się nowe zabawki, które sprawiły dzieciom ogrom radości 🙂 Zaśpiewaliśmy dla Świętego Mikołaja oraz zatańczyliśmy w kole. Pochwaliliśmy się również znajomością wierszyka na cześć naszego Gościa z białosiwą brodą!

Korzystając z obecności tego wyjątkowego i wyczekiwanego Gościa oraz z obecności prawie wszystkich starszaków – „Mądre Sówki” poprosiły Świętego Mikołaja o pasowanie! I w tym roku Święty Mikołaj wyręczył naszą Panią Arletę i to on pasował dzieci na starszaków, za co mu ogromnie dziękujemy, to był bardzo wyjątkowy dzień 🙂

Dziękujemy Święty Mikołaju! Pamiętaj o nas!