3 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Muzyki. W tym dniu nasze przedszkolaki przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Bębenek czy tamburyno, kołatki, talerze…etc.  to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły poznać i usłyszeć na żywo, ale również spróbować na nich zagrać, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Razem stworzyliśmy prawdziwą orkiestrę. Przedszkolaki nie tylko uważnie słuchały utworów muzycznych, ale również aktywnie brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych.  Przy okazji realizacji Dnia Muzyki przedszkolaki zgodnie z programem, który realizujemy w tym roku: „Z darami natury świat nie jest ponury” poznały walory “Wodnej muzyki”. Było pluskanie, przelewanie, bomblowanie i inne zabawy z wodą.  Zabawa była wyśmienita a dzieci radosne i zadowolone.