„Ding dong ding dong spadł już śnieg.
Pierwsza gwiazdka z nami jest.
Jest ktoś taki ktoś kto chce,
właśnie dziś odwiedzić mnie.
Miły, starszy, siwy Pan
z wielkim workiem przyjdzie sam.
I dostaniesz to co chcesz,
dzisiaj jest magiczny dzień.”

Dziś w przedszkolu odwiedził nas pewien „miły, starszy, siwy Pan”, z ogromnymi workami – wypchanymi prezentami. Na całe szczęście wszystkie dzieci z naszego przedszkola były bardzo grzeczne i żadne nie dostało rózgi. Zaśpiewaliśmy, tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy z naszym wspaniałym czerwonym gościem. Gwiazdor otrzymał od naszych przedszkolaków również piękne obrazki 😉

Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za pomoc w zakupie prezentów oraz w zapakowaniu ich 🙂

Oczekujcie na film, będzie niebawem <3 tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.