Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka  świętujemy w naszym przedszkolu już od kilku lat. Jest to okazja do wspólnej zabawy całego przedszkolnego grona. W tym roku tak jak w poprzednich mieliśmy przygotowane specjalnie na tą okazję tańce i hulańce, gry i konkursy oraz poczęstunek. W tym roku jednak nie mogliśmy się bawić wspólnie całym przedszkolem ze względu na panującą na świecie pandemię i chyba jeszcze długo nie będziemy mogli tradycyjnie wspólnie świętować różnych uroczystości i dni szczególnych. Jednak nie wpłynęło to zbyt mocno na to by ten dzień dostarczył  dzieciom kolejnych okazji do wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.  Od samego ranka dzieci mogły uczestniczyć w różnych atrakcjach zorganizowanych specjalnie dla nich. Nauczycielki starały się jak najbardziej uatrakcyjnić ten dzień. Przygotowały dla dzieci zabawy, tańce i konkursy w salach zabaw.  Dzień Przedszkolaka był wspaniałym i radosnym wydarzeniem dla każdego dziecka.