Dziś w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Myszki Miki, co było wyjątkowym wydarzeniem pełnym radości i nauki. Dzieci miały okazję poznać historię powstania tej kultowej bajki, a także dowiedzieć się więcej o jej twórcy, Walcie Disneyu. Było to niezwykle inspirujące i edukacyjne, ponieważ pokazaliśmy, jak wielka pasja i determinacja mogą prowadzić do stworzenia czegoś niezwykłego.

Podczas zajęć wspólnie wymienialiśmy bohaterów bajki, takich jak Kaczor Donald, Goofy, Pluto i Minnie Mouse. Każde dziecko miało okazję podzielić się swoją ulubioną postacią i opowiedzieć, dlaczego właśnie ona jest dla niego szczególna. Następnie, na wielkim ekranie za pomocą rzutnika, oglądaliśmy jedną z klasycznych bajek z Myszką Miki. Dzieci były zachwycone, a śmiech i uśmiechy wypełniały salę.

Po seansie przyszedł czas na myszkowe gry i zabawy. Były to różnorodne aktywności, które nie tylko bawiły, ale także rozwijały kreatywność i umiejętności społeczne dzieci. Gra w „myszkową sztafetę” czy „znajdź drugą część myszki” dostarczyła mnóstwo frajdy i emocji.