Dzień Klocków Lego w przedszkolu to wyjątkowa okazja, która łączy zabawę z nauką. Dzieci uwielbiają budować różnorodne konstrukcje z kolorowych klocków, rozwijając przy tym swoje zdolności manualne, kreatywność oraz umiejętność współpracy. Tego dnia, przedszkolaki miały okazję spędzić czas na tworzeniu, eksperymentowaniu i odkrywaniu nowych możliwości, jakie dają te niezwykle popularne zabawki. Zajęcia z klockami Lego można podzielić na różnorodne aktywności, zorganizowaliśmy konkurs na najciekawszą budowlę, gdzie każde dziecko miało szansę zaprezentować swoje umiejętności. Stworzyliśmy również wspólne projekty, w grupach, gdzie dzieci uczą się współpracy i dzielenia się pomysłami. Dzień Klocków Lego w przedszkolu to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do rozwijania ważnych umiejętności. Dzieci uczą się cierpliwości, precyzji oraz logicznego myślenia. Ponadto, mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji, co może wpłynąć na ich przyszłe wybory edukacyjne i zawodowe.