W dniu dzisiejszym wybraliśmy się do biblioteki, aby odwiedzić naszą kochaną Panią Iwonkę z okazji jej święta. 📚Po przybyciu do biblioteki złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezencik. Oczywiście Pani Iwonka, była jak zawsze przygotowana i obdarowała nas cukiereczkami. Następnie wyruszyliśmy w podróż z opowiadaniem „Wizyta w bibliotece” z książeczki Jestem przedszkolakiem. Dowiedzieliśmy się również wielu istotnych informacji związanych z dzisiejszym świętem. Pani Iwonka przypomniała nam jakie zasady Panują w bibliotece. Omówiła, dokładnie czym się zajmuje i jak wygląda jej praca. Teraz już wiemy wszystko na temat zawodu bibliotekarza. Wiemy jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią. Na koniec pani Iwonka wręczyła nam piękne zakładki do książek w kształcie zwierzątek – wcześniej zdradzając instrukcje obsługi. 🌸💗📚

Pani Iwonko! 🌸W dniu Pani święta życzymy… więcej czytelników niż książek, radości i satysfakcji z pracy oraz tego, by Pani nigdy nie zapomniała, jak ważne i cenne jest to, co Pani robi! 🌹💐