Dziś bardzo ważny dzień – Dzień Bezpiecznego Internetu. Najważniejszym zadaniem dzisiaj, było poznanie zasad bezpiecznego korzystania z komputera oraz dobrodziejstw Internetu. Dzieci już wiedzą, że nie wszystkie rzeczy znalezione w sieci zawierają rzetelne informacje, wiedzą również, że nie można podawać swoich danych obcym osobom. Dzieci miały okazję zagrać w edukacyjne gry on-line, np. łączenie w pary, wyróżnianie rzeczy, które nie pasują, itp. Komputer oraz Internet są bardzo ważnymi narzędziami w życiu człowieka, nie tylko dorosłego, ale również dzieci (mając na uwadze nauczanie zdalne). Zachęcajmy i pokazujmy dzieciom to, że można korzystać z komputera, telefonu czy tabletu, pokażmy im zabawy edukacyjne, ciekawostki, filmy edukacyjne, natomiast pamiętajmy, by zawsze korzystać z tego typu urządzeń z umiarem i pamiętajmy, by sprawdzać zawsze treści, z którymi mają do czynienia nasze dzieciaki.