W tym tygodniu nasze czytanie odbyło się w czwartek, a nie w środę jak to zawsze bywa. 📖📚 Wczoraj Świętowaliśmy bardzo ważny dzień – Dzień Mamy i Taty,👨‍👩‍👧‍👦👪 więc Pani Iwonka odwiedziła nas w dniu dzisiejszym, by móc przeżywać przepiękne chwile z literaturą dla dzieci. Dziś głównym tematem naszych opowiadań był wczorajszy „Dzień Mamy i Taty”,❤️ poznaliśmy nową przygodę Fenka pt.: „Dzień Mamy i Dzień Taty”- to dwa wyjątkowe święta. Fenek bardzo kocha swoich rodziców, dlatego zależy mu, aby te dwa dni były dla nich naprawdę wyjątkowe.🌺 Podczas dzisiejszego czytania dowiedzieliśmy się co wymyślił główny bohater. Wysłuchaliśmy również drugiego opowiadania pt.: „”Jestem przedszkolakiem. Wiosna”. Słuchaliśmy z zaciekawieniem..📖🏵️

Na koniec wykonaliśmy koszyczki z papieru, ozdobione kwiatuszkami – dla naszych kochanych rodziców.❤️ Dziękujemy Pani Iwonce za bardzo ciekawe zajęcia. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych.❤️❤️📚📖