Dnia 30 października 2023 roku, już po raz kolejny w naszym przedszkolu, miał miejsce Bal Wszystkich Świętych. Atmosferę Nieba przybliżyły nam dekoracje i aureole na dziecięcych główkach oraz przepiękna muzyka.  Przedszkolaki i Panie wcieliły się w postacie świętych i błogosławionych m.in. św. Franciszka, św. Mikołaja, św. Kazimierza, św. Ojca Pio, św. Anny, św. Magdaleny, św. Urszuli, św. Faustyny Kowalskiej, św. Jana Pawła II, św. Agaty, św. Józefa, Maryi czy też aniołków i wielu innych. Nasze przedszkolny Bal Wszystkich Świętych stał się okazją do poznania, kim byli nasi święci patronowie, czym się zajmowali i co sprawiło, że ich życie było tak wyjątkowe i święte. Dzieci dowiedziały się, że każdy z nas może być święty, i że wcale nie potrzeba do tego żadnych wielkich, bohaterskich czynów. Ważne by w codziennym życiu i zwykłych sprawach kierować się miłością do siebie, innych i Pana Jezusa. Przedszkolaki słuchały wierszy i obejrzały filmik o tematyce Świętych oraz wielbiły Boga poprzez śpiew i taniec. Nie zabrakło znanych i lubianych utworów: „Bóg łączy nas”, „Święty uśmiechnięty”, Solo Dios basta”, czy „Małe ukulele”. Bal zakończył się słodkim poczęstunkiem.  Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólną zabawę, a rodzicom za przygotowanie dla swych pociech strojów i atrybutów kojarzących się ze świętymi. Zapraszamy do galerii zdjęć z naszego balu.