Andrzejki w przedszkolu to wyjątkowy czas pełen magii i zabawy, który przynosi radość zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. Jest to doskonała okazja, aby wprowadzić najmłodszych w świat tradycji i obrzędów, które są integralną częścią naszej kultury. Podczas andrzejek dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zabawach i wróżbach, które nie tylko dostarczyły rozrywki, lecz także rozwijają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. W ramach przedszkolnych andrzejek organizowane były liczne atrakcje, takie jak układanie butów, wróżenie zawodów, itp. Każda z tych aktywności była starannie przygotowana, aby była bezpieczna i dostosowana do wieku dzieci. Nauczycielki przygotowały również specjalne opowieści i legendy związane z andrzejkami, które wprowadziły dzieci w tajemniczy nastrój tego święta. Andrzejki w przedszkolu to również doskonała okazja do integracji i budowania więzi między dziećmi. Wspólne zabawy i wróżby sprzyjają nawiązywaniu nowych przyjaźni oraz uczą współpracy i dzielenia się radością. Dla wielu dzieci jest to jedno z ulubionych przedszkolnych wydarzeń, które na długo pozostaje w ich pamięci. Dzięki zaangażowaniu wychowawców i rodziców, andrzejki w przedszkolu stają się niezapomnianym przeżyciem, które łączy pokolenia i przypomina o pięknych polskich tradycjach.