Dziś w naszym przedszkolu odbyło się zakończenie roku (przed)szkolnego 2022/2023. Zakończenia są zawsze smutne i trudne, ale zacytujemy jeden z dziecięcych wierszyków „Coś się kończy, a coś zaczyna, cudów nie ma”, żeby początek mogło mieć coś nowego, coś skończyć się musi. Mamy nadzieję, że nasi absolwenci oraz ich rodzice będą zawsze z uśmiechem na twarzy wspominać nasze przedszkole. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze uczyć, ale trzeba również pamiętać, że porażki również kształtują nasze charaktery i są potrzebne, aby nabierać pokory i nie przyzwyczaić się do tego, że zawsze musi być tak jak się chce. Tulimy Was niesamowicie mocno jeszcze raz! Życzymy wielu wspaniałych chwil, nowych i pielęgnowania starych znajomości oraz wielu wspaniałych przygód przeżywanych z nowymi Paniami.

Dzieci dziś otrzymały kilka prezentów, dyplomów, pamiątek z przedszkola oraz z biblioteki – mamy nadzieję, że zaglądniecie do nich za kilka lat i wspomnicie „Jak to fajnie było w przedszkolu”.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu do występu naszych przedszkolaków, za przybycie do naszego przedszkola, za wsparcie w trudniejszych chwilach i za dobre słowo, którymi zawsze wspieracie swoje dzieci i nas ❤