Dziś w naszym przedszkolu bardzo ważne święto – wybraliśmy się do OSP Daniszyn, by razem z naszymi bohaterami świętować Dzień Strażaka 👩‍🚒👨‍🚒 Druhowie strażacy jak zwykle zapewnili naszym maluchom kopalnię wiedzy i moc strażackich atrakcji. Na początku przeżyliśmy pogadankę wraz z prezentacją stroju strażaka – dzieci miały okazję sprawdzić twardość i wytrzymałość strażackiego obuwia – możemy śmiało je polecić, jeśli szukacie nowych butów, te są niezniszczalne! Następnie udaliśmy się na plac za remizą – by uczestniczyć w prezentacji strażackiego wozu 🚒 oraz wszystkich sprzętów w nim się znajdujących niezbędnych do udzielania pomocy. Wiemy, że żeby z nich wszystkich korzystać trzeba być bardzo silnym. Dlatego jesteśmy z Was ogromnie dumni!

To był zdecydowanie jeden z naszych ulubionych dni – dzień z naszymi najwspanialszymi bohaterami bez peleryny. Dziękujemy za Wasze poświęcenie i ogromne serca! ❤

*dziękujemy też za przepyszne cukiery! 🍬