Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka 🥰 – ten dzień przeżyliśmy pod hasłem zabawy i samych przyjemności. Od samego rana bawiliśmy się oraz tańczyliśmy do naszych ulubionych piosenek. 🎶🎶 Potem dzieci otrzymały dyplomy oraz medale w połączeniu z czymś słodziutkim.🍬 Następnie wszyscy wybraliśmy się na dwór, gdzie odbywały się zabawy sportowe. Udało nam się przez chwilę nawet puścić latawiec zrobiony przez starszaków. 🪁🪁Nie zabrakło również przepysznych przekąsek .. 😊

W dniu dzisiejszym, jak co środę odwiedziła nas również Pani Iwonka, która przeczytała nam opowiadanie pt. „Jestem przedszkolakiem – Jesień”. Książka Jestem przedszkolakiem, jest zbiorem krótkich, wesołych historyjek, które opowiadają o sympatycznych dzieciach z grupy Jagódki, które napotkały na swojej drodze różne trudności i świetnie sobie z nimi poradziły. 🏵️ Pani Iwonka przygotowała dla nas również wiele ciekawych zagadek. 🐝🦉

Dziękujemy Pani Iwonce za słodkości!! 💕💕

Wszystkim Przedszkolakom składamy najserdeczniejsze życzenia! Niech się spełniają wszystkie marzenia! 😍😍